You cannot copy content of this page
На головну / ЕКОНОМІКА / НА ХЕРСОНЩИНІ СПЛАЧЕНО МАЙЖЕ 14 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ

НА ХЕРСОНЩИНІ СПЛАЧЕНО МАЙЖЕ 14 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ

У січні п.р. на Херсонщині до бюджетів місцевих територіальних громад надійшло 13,7 млн. грн. акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.  Таку інформацію повідомили спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Найбільшу суму акцизного податку – 9,5 млн. грн, або майже 70 відсотків від загальних надходжень, внесли платники Херсонського управління, підприємці Новокаховського управління сплатили 3,7 млн. грн акцизного податку. Від бізнесу, Генічеського управління було сплачено – 0,5 млн. грн від загальних надходжень.

Нагадаємо: суб’єкти господарювання можуть здійснювати роздрібну торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами за наявності у них ліцензій. Щорічна плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, складає 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться на місці торгівлі. На території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, – така плата становить 500 гривень.

Щорічна плата за ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі становить 2000 гривень, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст – 250 гривень.

Прес-служба Головного управління  ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

 

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ПИШЕМО ІСТОРІЮ РАЗОМ

Краєзнавчими стежками Здобувши незалежність, Україна засуджує політику тоталітарної влади СРСР і стає на шлях цивілізованих …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *