You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / НА ХЕРСОНЩИНІ ПРАЦЮЄ ОПЕРАТИВНИЙ ШТАБ ДЛЯ НЕДОПУЩЕННЯ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ

НА ХЕРСОНЩИНІ ПРАЦЮЄ ОПЕРАТИВНИЙ ШТАБ ДЛЯ НЕДОПУЩЕННЯ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ

Проведено відповідне навчання лікарів, здійснено перегляд затверджених схем перспективного перепрофілювання закладів охорони здоров’я у разі масового надходження хворих.

Про це повідомив директор Департаменту здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко.

«Для госпіталізації хворих (підозрілих) на гостру респіраторну інфекцію (коронавірус 2019-nCoV) та контактних із ними осіб визначено Херсонську обласну інфекційну лікарню ім. Г.І. Горбачевського, де окремо розгорнуто 2 боксовані палати на 6 ліжок. Також проведено відповідне навчання лікарів, здійснено перегляд затверджених схем перспективного перепрофілювання закладів охорони здоров’я у разі масового надходження хворих, визначено 2 бригади, які можуть бути залучені для транспортування та надання екстреної медичної допомоги, випущено 5000 інформаційних листівок щодо профілактики коронавірусу», – зазначив директор Департаменту здоров’я ОДА.

Він також підкреслив, що подано заявку на додаткові засоби захисту для медичних працівників області через Центр громадського здоров’я м. Києва.

Джерело “Таврийские вести”

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ПИШЕМО ІСТОРІЮ РАЗОМ

Краєзнавчими стежками Здобувши незалежність, Україна засуджує політику тоталітарної влади СРСР і стає на шлях цивілізованих …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *