You cannot copy content of this page
На головну / ЕКОНОМІКА / ЛЕГАЛЬНИЙ ПРОДАЖ АЛКОГОЛЮ ТА ТЮТЮНУ ДОДАВ 141 МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ ХЕРСОНСЬКИМ ГРОМАДАМ

ЛЕГАЛЬНИЙ ПРОДАЖ АЛКОГОЛЮ ТА ТЮТЮНУ ДОДАВ 141 МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ ХЕРСОНСЬКИМ ГРОМАДАМ

З початку року херсонці-платники акцизного податку поповнили місцеві бюджети Херсонщини на 141,6 млн. гривень. Від зазначеної суми
123,1 млн. грн. складає акцизний податок з реалізації та 18,5 млн. грн. – плата за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Від платників податків у зоні обслуговування  Херсонського управління бюджети громад отримали 100 млн. грн., Новокаховського управління – 33,6 млн. грн., Генічеського управління – 8 млн. грн. акцизного податку.

Наразі в Херсонській області діяльність у сфері роздрібної торгівлі підакцизними товарами здійснюють 2640 суб’єктів господарювання. Для роздрібного продажу алкогольних напоїв вони придбали 3787 ліцензій,  тютюнових виробів – 2537.

Нагадаємо: суб’єкти підприємницької діяльності можуть здійснювати торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами лише за наявності відповідної ліцензії. Для отримання ліцензії суб’єкт господарювання має звернутися з відповідними заявою та документами до Центрів обслуговування платників за місцем провадження торгівельної діяльності або до Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 75.

Прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ХЕРСОНЦІ СПЛАТИЛИ 271 МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ ВІЙСЬКОВОГО ЗБОРУ

За 11 місяців 2019 року платники податків Херсонської області перерахували до державного бюджету 271,5 млн. грн. військового збору. Це на 29,3 млн. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *