You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / КОРОНАВІРУС НАСТУПАЄ. СИТУАЦІЯ, ЗАХОДИ ТА ОБМЕЖЕННЯ НА ХЕРСОНЩИНІ.

КОРОНАВІРУС НАСТУПАЄ. СИТУАЦІЯ, ЗАХОДИ ТА ОБМЕЖЕННЯ НА ХЕРСОНЩИНІ.

Понеділок, 23 березня 2020 р. Обласна селекторна нарада з районами. На повістці дня найважливіше питання – заходи щодо недопущення поширення короновірусної інфекції. Про ситуацію на Херсонщині інформував голова ОДА Юрій Гусєв. Зокрема повідомив, що станом на 10:00 23 березня на Херсонщині не підтверджено жодного випадку захворювання на коронавірус, тоді як в Україні вже виявлено 73 інфікованих. Найбільше у Києві – 29. Лише за останню добу тут підтверджено 20 діагнозів.

Водночас у Херсонській області є 7 підозр щодо можливого захворювання на COVID-19. Всі госпіталізовані, очікують результати аналізів з Києва..
За повідомленням директора департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Віктора Короленка, загалом з 15 березня медичними працівниками перевірно 434 особи, які прибули до області з епідемічно небезпечних країн та інших регіонів. Підозр на коронавірусну інфекцію не виявлено. Громадяни перебувають у самоізоляції та під особливим наглядом медиків. Як повідомив директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко, кожного дня медпрацівники здійснюють виїзди до населених пунктів, з метою контролю ситуації, яка склалася через коронавірусну інфекцію COVID-19, щодо громадян, які повернулися з-за кордону.
В області визначено 10 лікарень і 37 можливих місць обсервацій, з можливістю обсервації тисячі сто шістдесят дев’ять осіб з підозрою на захворювання короновірусною інфекцією, а також для лікування 166 чоловік, у яких такий діагноз буде підтверджений. У наявності 60 палат/боксів для розміщення хворих. Всього в області працюють 42 лікаря-інфекціоніста.
За словами голови ОДА Херсонщина вже завтра може отримати тести діагностики на COVID-19. Екcпреc-теcти на кoрoнавіруc будуть прoвoдити у разі підoзри на COVID-19 тільки лікарі певних закладів oхoрoни здoрoв’я.
Прo це нагoлocилo Мініcтерcтвo oхoрoни здoрoв’я України.
Як зазначають у відoмcтві, якщo у ваc є cимптoми гocтрoгo реcпіратoрнoгo захвoрювання, телефoнуйте дo cвoгo cімейнoгo лікаря. Екcтрена медична дoпoмoга виїжджає тільки на ургентні випадки.
Медичні працівники екcтренoї дoпoмoги НЕ БУДУТЬ прoвoдити теcт на COVID-19.
Обласне керівництво звернуло увагу на дотримання вимог карантинного обмеження.

Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ПИШЕМО ІСТОРІЮ РАЗОМ

Краєзнавчими стежками Здобувши незалежність, Україна засуджує політику тоталітарної влади СРСР і стає на шлях цивілізованих …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *