You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / КОЖНОМУ СИНУ І ДОЧЦІ – НАУКА

КОЖНОМУ СИНУ І ДОЧЦІ – НАУКА

Нині непослух став настільки розповсюдженим, що діти, які слухають і шанують батьків – велика рідкість. Тому хотілося б звернутися до кожного, кого Бог обдарував тим, що в нього є батько і мати; до кожного, хто змусив їх пролити сльозу, обірвав їхню радість або поселив у їхніх серцях печаль і смуток; до кожного, хто забув про них, захопившись своїми дітьми і роботою; до кожного, хто напоїв їх гірким напоєм неповаги чи непослуху; до кожного сина чи доньки, які втрачають нагороду від Бога за благодіяння до батьків і добре ставлення до них.
Чи не час прокинутися, доки не настав день, коли прийде розкаяння? Знайте, що неповага до батьків – це борг, який обов’язково треба повернути. Ви віддаєте його своїм батькам, а повернуть його вам ваші ж діти. Те, що ви посіяли по стопах батьків, неминуче пожнуть ваші діти, а потім напоять вас гірким соком цього врожаю, точно таким же, яким ви поїли своїх батьків.
Будьте обережні. Поспішіть покаятися і, можливо, Бог прийме ваше покаяння. Шануйте своїх батьків і ваші діти будуть шанувати вас.
Знайте, що слово «УФ» складається з декількох звуків. Але що то за слово? Це лихослів’я, винесене з вуст сина, не поважаючого своїх батьків. Слово «уф» – це найменше, що може висловити людина, проявляючи своє невдоволення, однак незважаючи на це воно є великим гріхом. Що ж тоді можна сказати про ту людину, яка говорить своїм батькам більш зухвалі та грубі слова? Воістину, ця людина потерпіла велику втрату!
І пам’ятайте, благочестя до батьків – це не лише покора і слухняність. Це сильне устремління і докладання сил, щоб зробити те, чим вони будуть задоволені до того, як попросять про це. Витрачайте свій час і своє майно для забезпечення потреб, а також спонукайте своїх дітей піклуватися про ваших батьків, показуйте власним прикладом, що вам це додає радості й сподівайтеся від Бога нагороду за цю добру справу.
Можливо ви сьогодні зустрічаєтеся з ними останній раз. Робіть для них все найкраще, будьте смиренними, лагідними і турботливими до них і, дасть Бог, вони будуть вами задоволені. Якщо ви про них забуватимете, то і ваші діти завтра так же вчинять із вами. Остерігайтеся!


Мікаіл МЄХРАЛІЄВ, імам Горностаївського району

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

КОСТЯНТИНІВСЬКА ОТГ ОТРИМАЛА ДВА ШКІЛЬНИХ АВТОБУСИ

Минулого тижня Костянтинівська ОТГ отримала два нових автобуси для закладів освіти – Костянтинівського та Червонополянського. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *