You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / КОЖНОМУ СИНУ І ДОЧЦІ – НАУКА

КОЖНОМУ СИНУ І ДОЧЦІ – НАУКА

Нині непослух став настільки розповсюдженим, що діти, які слухають і шанують батьків – велика рідкість. Тому хотілося б звернутися до кожного, кого Бог обдарував тим, що в нього є батько і мати; до кожного, хто змусив їх пролити сльозу, обірвав їхню радість або поселив у їхніх серцях печаль і смуток; до кожного, хто забув про них, захопившись своїми дітьми і роботою; до кожного, хто напоїв їх гірким напоєм неповаги чи непослуху; до кожного сина чи доньки, які втрачають нагороду від Бога за благодіяння до батьків і добре ставлення до них.
Чи не час прокинутися, доки не настав день, коли прийде розкаяння? Знайте, що неповага до батьків – це борг, який обов’язково треба повернути. Ви віддаєте його своїм батькам, а повернуть його вам ваші ж діти. Те, що ви посіяли по стопах батьків, неминуче пожнуть ваші діти, а потім напоять вас гірким соком цього врожаю, точно таким же, яким ви поїли своїх батьків.
Будьте обережні. Поспішіть покаятися і, можливо, Бог прийме ваше покаяння. Шануйте своїх батьків і ваші діти будуть шанувати вас.
Знайте, що слово «УФ» складається з декількох звуків. Але що то за слово? Це лихослів’я, винесене з вуст сина, не поважаючого своїх батьків. Слово «уф» – це найменше, що може висловити людина, проявляючи своє невдоволення, однак незважаючи на це воно є великим гріхом. Що ж тоді можна сказати про ту людину, яка говорить своїм батькам більш зухвалі та грубі слова? Воістину, ця людина потерпіла велику втрату!
І пам’ятайте, благочестя до батьків – це не лише покора і слухняність. Це сильне устремління і докладання сил, щоб зробити те, чим вони будуть задоволені до того, як попросять про це. Витрачайте свій час і своє майно для забезпечення потреб, а також спонукайте своїх дітей піклуватися про ваших батьків, показуйте власним прикладом, що вам це додає радості й сподівайтеся від Бога нагороду за цю добру справу.
Можливо ви сьогодні зустрічаєтеся з ними останній раз. Робіть для них все найкраще, будьте смиренними, лагідними і турботливими до них і, дасть Бог, вони будуть вами задоволені. Якщо ви про них забуватимете, то і ваші діти завтра так же вчинять із вами. Остерігайтеся!


Мікаіл МЄХРАЛІЄВ, імам Горностаївського району

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ЗВІТНО-ВИБОРНА КОНФЕРЕНЦІЯ ГОРНОСТАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

17 січня 2020 року відбулася звітно-виборна конференція Горностаївської районної профспілкової організації працівників освіти. У роботі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *