You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / КАЗКОВИЙ КВАРТАЛ У ХЕРСОНІ

КАЗКОВИЙ КВАРТАЛ У ХЕРСОНІ

Депутат Верховної Ради України Ігор Колихаєв створив казковий квартал в центрі Херсона. Тут немає звичних для нашого міста облізлих фасадів, розбитих тротуарів, засмічених зелених зон, глибоких ям на дорогах. Вулиці яскраво освітлені, а висаджені вздовж тротуарів екзотичні рослини створюють особливу атмосферу.
Уродженець Херсона Ігор Колихаєв має одне бажання – він хоче, аби Херсон став комфортним, безпечним та щасливим містом. Меценат робить все можливе для досягнення своєї мрії. На жаль, єдина перепона – корумпована влада міста, яку треба негайно міняти, інакше колись прекрасне місто перетвориться на смітник.
На розі вулиць Михайловича і Полякова в центрі Херсона Ігор Колихаєв власним коштом створив справжню казку. Сюди приходять херсонці з усіх районів, аби прогулятись прикрашеною вулицею, зробити яскраві фотографії і зарядитись вірою у можливість позитивних змін і розвитку рідного Херсона.

За повідомленнями Херсонських ЗМІ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ЗВІТНО-ВИБОРНА КОНФЕРЕНЦІЯ ГОРНОСТАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

17 січня 2020 року відбулася звітно-виборна конференція Горностаївської районної профспілкової організації працівників освіти. У роботі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *