You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / КАЇРЦІВ НЕПОКОЇТЬ, ЩО ЗАСИХАЄ ЗЕЛЕНЕ ПОКРИТТЯ НА СТАДІОНІ

КАЇРЦІВ НЕПОКОЇТЬ, ЩО ЗАСИХАЄ ЗЕЛЕНЕ ПОКРИТТЯ НА СТАДІОНІ

До редакції телефоном звернулася мешканка села Каїр, яка не побажала назвати своє прізвище – як сказала, висловила думку всіх односельців. Зокрема зазначила, що вони занепокоєні, що від спекотного південного сонця постраждало спеціально вирощене зелене покриття на футбольному полі сільського стадіону.

За її словами, цей сільський стадіон облюбувала каїрська молодь, не один футбольний поєдинок там влаштовували. Про гарне зелене покриття подбало ПП «Еммануїл Фарм» (директор Василь Зик): розчищали територію, коткували, висівали спеціальну траву, поливали, доглядали зелене покриття… До робіт з облаштування стадіону долучилися й мешканці Каїр. І спільно раділи, що матимуть таке чудове місце для занять спортом. Тут відбуваються й тренування футбольної команди «Еммануїл Фарм», де хлопці вправляються в майстерності забивати пенальті й ловити на воротях м’ячі. Словом, готуються до товариських матчів, у яких виборювали призові місця, зокрема й першість.
Однак цьогорічного весняно-літнього сезону стадіон стояв майже пусткою, а дороге зелене покриття засихає (можемо припустити, не останню роль відіграли в цьому й карантинні обмеження, бо таке сталося зі стадіонами не лише в Каїрах). Тож небайдужі мешканці Каїр «стукали в усі двері», прохали, щоб полили спеціально вирощене зелене покриття на стадіоні й врятували його від повного засихання. А ще співрозмовниця додала, що Любимівська ОТГ не надто переймається благоустроєм Каїр. «Село заростає бур’яном, потопає у смітті, у центрі до аптеки соромно підійти через купи непотребу, що накидали неподалік будівлі… Глянеш, в інших населених пунктах прибирають, а у нас – віруса злякалися?», – бідкалася жінка по телефону.
Щоб бути об’єктивними, ми звернулися до представниці влади в Каїрському старостинському окрузі, секретаря виконкому Любимівської селищної ради Марії Соломонової. Вона повідомила, що траву на сільському стадіоні, поможливості, поливали, однак у змаганні людини з природою вирішальне слово за останньою. Тож прогнозувати, чи збережеться після літньої спеки зелень, поки що неможливо. Окрім того, планується подальше відновлення пошкоджених ділянок зеленого покриття.
Записала Оксана САВЧЕНКО

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

КОСТЯНТИНІВСЬКА ОТГ ОТРИМАЛА ДВА ШКІЛЬНИХ АВТОБУСИ

Минулого тижня Костянтинівська ОТГ отримала два нових автобуси для закладів освіти – Костянтинівського та Червонополянського. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *