You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ ЗАХОДИ ЩОДО ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТОРІВ!

ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ ЗАХОДИ ЩОДО ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТОРІВ!

Відповідно до Закону України «Про інвестиційну діяльність», розпорядження голови Херсонської ОДА № 173 від 20.02.2020 року та на виконання заходів, що передбачені Стратегією розвитку Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019-2025 роки, Горностаївською селищною радою здійснюються заходи, щодо визначення інвестиційного потенціалу нашої громади, в тому числі розробка інвестиційного паспорту громади, виявлення вільних об’єктів, будівель та земельних ділянок, які мають інвестиційну привабливість.

На сьогоднішній день завершилась підготовка інформації про земельні ділянки, які призначені для будівництва та обслуговування об’єктів пов’язаних з надрокористуванням та видобутком корисних копалин. Саме про цю категорію земель йтимеся в даній публікації.

Із загальної кількості 42 ділянок – 4 визначені як ті, що можуть буди передані в користування відповідно до законодавства для видобутку надр та корисних копалин.

Селищною радою здійснено облік вільних земельних ділянок, поблизу родовищ корисних копалин, які можуть використовуватись для їх видобутку, будівництва та обслуговування відповідних об’єктів пов’язаних з видобутком.

Відповідно до даних інтерактивної карти родовищ корисних копалин та інформації Державного комітету природних ресурсів України, в межах Горностаївської громади визначено 2 ділянки з розвіданими родовищами вапняку (Горностаївська селищна рада) та глини (Маринський старостинський округ).

Інші 2 ділянки (Горностаївська селищна рада та Заводівський старостинський округ), за загальними характеристиками можуть бути привабливими для будівництва глиняного кар’єру та видобутку глини, але на сьогоднішній день дані про розвідування родовищ на цих територіях відсутні.

Для детального ознайомлення з інформацією та місцем розташування вищевказаних ділянок рекомендуємо перейти за посиланням на офіційному сайті громади:

https://gromada.org.ua/…/dilyanki-dlya-budivnictva-ta-obsl…/ – підрозділ “Інвестиційно – привабливі земельні ділянки” розділу “Інвестиційний потенціал та пропозиції”.

Просимо максимально поширити дану інформацію задля можливого зацікавлення потенційного інвестора.

Інформації про інші заходи пов’язані з інвестиційною діяльністю та дані про інші категорії інвестиційно – привабливих земель нашої громади будуть додатково опубліковані на офіційному сайті (розділ: Інвестиційний потенціал та пропозиції) та на сторінках громади в соціальних мережах.

Горностаївська Селищна Територіальна Громада

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ПІДТРИМКА У ВАЖКІ ЧАСИ. ЩО ПРОПОНУЄ ДЕРЖАВА АГРАРІЯМ?

Зима завдала непоправної шкоди сільському господарству. За оцінками Міністерства економіки, цьогоріч втрати врожаю очікуються на близько …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *