You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / ЗВІТИ КЕРІВНИКІВ, ПОДАТКИ І ЗБОРИ – КЛЮЧОВІ ПИТАННЯ СЕСІЇ

ЗВІТИ КЕРІВНИКІВ, ПОДАТКИ І ЗБОРИ – КЛЮЧОВІ ПИТАННЯ СЕСІЇ

12 червня відбулась тридцять перша сесія Горностаївської селищної ради сьомого скликання. На розгляд депутатів було винесено 58 питань порядку денного, з-поміж яких 8 – це звіти керівників комунальних підприємств та установ, 6 – про встановлення розмірів зборів і податків, 31 – із землевпорядкування. Усі питання спочатку було обговорено на засіданні профільних комісій.

Перед депутатами з детальними звітами про виконану роботу виступили керівники комунальних підприємств. Про роботу Горностаївського селищного ринку звітував його директор Сергій Ганзюк. Він зазначив, що на 2019 рік мали дохід 397 тисяч гривень, з яких на зарплату та нарахування витрачено 332 тисячі. Усі податки сплачують. За власні кошти підтримується санітарний стан ринку та роблять поточні ремонти. Проведена інвентаризація земельних ділянок на ринку з метою впорядкування технічної документації. З проблем, що потребують розв’язання, Сергій Ганзюк назвав встановлення огорожі та відеоспостереження – його планують встановити за фінансової підтримки підприємців. Депутатів цікавили розміри плати за оренду землі та надання можливості постачальникам підвозити товар до магазинів на ринку.
Про роботу Трудового архіву селищної ради звітувала Світлана Стуканова. За її інформацією, архів планово збирає та зберігає документи, надає пос-луги громадянам – 700 довідок у рік. Проблему вже вирішили – селищна рада придбала ноутбук, принтер.
Директор ДЮСШа Олександр Іщик у своєму звіті повідомив, що в спорт-школі працює 9 тренераів-викладачів, які ведуть навчально-тренувальні заняття та проводять спортивні змагання. Загалом працює 17 груп, охоплено 235 вихованців. З-поміж проблемних питань було названо оновлення матеріально-технічної бази закладу та забезпечення медичного нагляду за навчально-тренувальним процесом.
Про діяльність Будинку дитячої творчості звітувала його директорка Наталія Карпеченко. Тут працює 22 гуртки художньо-естетичного та гуманітарного нап-рямків, охоплено 336 вихованців, з них 124 – пільгових категорій. На зауваження щодо розвитку гуртків іншого спрямування, директорка пояснила, що немає спеціалістів, та й потребують такі гуртки більшого фінансування – а не 9 тисяч гривень на рік, які виділяються на придбання матеріалів для гурткової роботи.
У музичній школі працюють три відділи: фортепіанний (33 учні), народних інструментів (44 учні) та вокально-хоровий (18 учнів). Із сіл району навчається 8 учнів, забезпечують навчальний процес 11 викладачів. Про це йшлося у звіті директорки музичної школи Нелі Ярової. З проблем вона назвала необхідність реконструкції опалення.
Директор «Терцентру» Олександр Слісаренко доповів депутатам, що 2019 року комунальним підприємством обслуговано 1 221 особу, які потребували соціального обслуговування. Всього надано 60 484 послуги у населених пунктах двох територіальних громад. Ведуть соціальний супровід дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. У відділенні стаціонарного догляду обслуговано протягом року 33 особи. Проблеми, які потребують вирішення, теж є.
Горностаївський селищний будинок культури та його 12 сільських філій, де налічується 49 клубних працівників забезпечують культурно-освітню діяльність на території ОТГ. Загалом працює 48 аматорських формувань. Про це у звіті зазначила в. о. директора Горностаївського селищного будинку культури Тетяна Шептун. Творчі колективи беруть участь у міжнародних, всеукраїнських, ргіональних конкурсах та виборюють призові місця. З проблем, які потребують термінового розв’язання, вона назвала ремонт фасадної частини селищного Будинку культури, заміна даху Ольгинського будиннку культури.
Звітувала про роботу селищної цент-ральної бібліотеки його директорка Любов Лонська-Галіцька. Окрім інформації про роботу двох центральних бібліотек та її десяти сільських філій, вона звернула увагу на те, що приміщення сільських бібліотек потребують ремонтів. Зокрема: Маринська – заміни фронтону на будівлі; Ольгинська – ремонту стелі та стін; Козачелагерська – ремонту підлоги; Заводівська, Лопатківська та Червоноблагодатненська – заміни вікон та дверей; Славненська – встановлення опалення.
Особливих зауважень до роботи комунальних підприємств та установ не було, здебільшого депутати обговорювали, як та за який кошт усунути наявні проблеми. Звіти прийняли до відома.
На сесії внесли деякі зміни до програми економічного, соціального та культурного розвитку Горностаївської селищної ради та зокрема – розвитку освіти. Своїм рішенням депутати селищної ради ухвалили рішення про призупинення діяльності дошкільного підрозділу Горностаївського закладу освіти (ДПЗСО). Наступним рішенням сесії внесли зміни до бюджету селищної ради на 2020 рік.
Депутати розглянули та затвердили на 2021 рік розміри: транспортного податку; збору за місця паркування транспортних засобів; туристичного збору; єдиного податку; ставок та пільг зі сплати земельного податку (ознайомитися можна на сайті селищної ради).
Затвердили депутати нові посадові оклади керівних працівників, спеціалістів, службовців та робітників апарату селищної ради. Водночас, зменшили розмір премії селищному голові до 22 % від посадового окладу.
Після цього депутати розглянули великий блок питань, що стосуються регулювання земельних відносин.

Горностаївська ОТГ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ: ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ ТА МЕДИЧНІ ПИТАННЯ

В останні дні червня відбулася 38 сесія Горностаївської районної ради. З 26 депутатів у роботі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *