You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ЗА КОРДОН, НА ДАЧУ, ЧИ В КАРПАТИ? ДЕ ЗІБРАЛИСЯ ВІДПОЧИВАТИ НАШІ ЧИТАЧІ – ЦІКАВИЛИСЯ ГОРНОСТАЇВКАCH.INFO

ЗА КОРДОН, НА ДАЧУ, ЧИ В КАРПАТИ? ДЕ ЗІБРАЛИСЯ ВІДПОЧИВАТИ НАШІ ЧИТАЧІ – ЦІКАВИЛИСЯ ГОРНОСТАЇВКАCH.INFO

Настало літо. Вже й червень минає… Зазвичай,  у цей період багато людей їдуть відпочивати. Зрозуміло, епідемія коронавірусу внесла у життя свої неприємні корективи. Та карантин послаблено і можна кудись вирватися. ГорностаївкаСН.info поцікавилася  у земляків,  які в них плани на  літній відпочинок – куди поїдуть цього літа, чи може залишаться вдома?  

  Ось які відповіді ми отримали:

Людмила САМСОНЕНКО:

– Мрії є… Багато, сподіваємось здійсняться. Відпочиваємо на рідній Херсонщині: сольонуще Лемурійське (розове) озеро, Хорли, Скадовськ, Арабатська стрілка… У минулому році було класно!

 

Надія НОДІКА:

– Цьогоріч не виїзна… і без приїжджих… ”корона”!.. Та й чому кудись їхати? Хіба на Дніпрі зле?… Чи добре там, де нас нема?… Скільки людей їде на Дніпро, а нам подавай відпочинок за гроші…

 

 

 

Наталія ВАСИЛЬЄВА

– У планах – Берлін.  Історичне місто. Зокрема, мріємо побачити зоопарк: тут понад  17 000 особин різноманітних тварин, які проживають в умовах    максимально наближених до природного середовища.

 

Анна  ПОЛЯК:

 – Куди і коли поїде на море наша сім’я, ще точно не вирішили. Попереду у доньки ЗНО і вступ до університету. Але, звісно ж,  потім десь поїдемо. Все ж таки,  мабуть, поїдемо на море до Кирилівки – щороку там відпочиваємо і кожного року залишаємося дуже задоволені . Нині  ми і в нашій рідній Горностаївці знаходимо час і гарні місця для сімейного відпочинку з дітьми на природі, або на річці – адже в нас дуже красиві місця і природа.

Цього року голова сімейства – чоловік та син Назар, якому сім років, захопилися риболовлею. Тож тепер хоча б один раз, а то і два на тиждень наша сім’я обов’язково вибирається порибалити. Інколи беремо з дому «тормозки», влаштовуємо, так би мовити, “пікнік” і рибачимо. Інколи заздалегідь маринуємо вдома шашлик і жаримо його на природі.

 Тетяна

– Рекомендую Арабатську стрілку: море тепле,чисте, без медуз; коронавірус не страшний – відпочиваючих одиниці; погода – кращої й бажати не треба. Оздоровити малечу – в самий раз.  Днями там побували…

 

 

 

Ольга АНДРІЄВСЬКА:

– Майже рік мріяли повернутися в Грецію /острів Скінуса Куфонісі/ рейс перенесено на серпень… поки що поїдемо в Калабрію.

 

 

 

 

Ірина САЛІХОВА

– Планую Залізний Порт, Лазурне… Але, якщо зараз до нас активно поїдуть з інших регіонів на відпочинок – залишатимусь вдома.

 

Зоя ПАНЧЕНКО:

– У Німеччині була, в Чехословаччині була… Хочеться побачити Францію, але це вже неможливо…

 

 

 

 

 

Julia Gavrilyk-Gudzovataya: 

– Чому мовчать чоловіки?  Поки жінки сидять і відповідають на питання, чоловіки мовчки заробляють гроші на всі ті їхні «відповіді»!

 

 

 

 

Дмитро ГОРОХ:

– Пішов у відпустку… Завіз глину, шукаю червону цеглу… А там – як карта ляже, або ж як дружина вирішить…Може за грибами!

 

– В Тернопіль,в Більче-Золоте)))

З опитування можна зробити  висновок: більшість, якщо і будуть відпочивати, то в Україні, зокрема на Херсонщині, де є чотири  моря та гарні пляжні й відпочинкові зони. 

Звісно, ситуація нині не дуже сприяє турам за кордон, адже авіасполучення не відновлено повною мірою, туристичний сезон у багатьох країнах ще під питанням. Та й, як бачимо з відповідей, на  українські курорти їхати боязко –  небезпека  коронавірусу.

 Втім, не варто засмучуватися. Корисно відпустку можна провести і вдома, і на природі – у нас на Горностаївщині теж чимало гарних.місць та краєвидів! 

Думки вивчала Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ: ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ ТА МЕДИЧНІ ПИТАННЯ

В останні дні червня відбулася 38 сесія Горностаївської районної ради. З 26 депутатів у роботі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *