You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГОРНОСТАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГОРНОСТАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

26 лютого 2020 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради. Заслухано та прийнято до відома звіти про виконання 8 селищних програм за 2019 рік, зокрема програми економічного, соціального та культурного розвитку селищної ради, видатки якої становили по запланованим заходам на 2019 рік на суму 13642,5 тис. грн., фактично використано коштів за звітний період на загальну суму 13176,4 тис. грн. або на 96,6%. Схвалений звіт з виконання селищного бюджету за 2019 рік, де було зазначено, що прибуткова частина загального фонду бюджету Горностаївської селищної ради по власних та закріплених доходах виконана на 101,1 відсотків (план 43884000 грн., надійшло 44382099 грн.). В порядку контролю заслухано інформацію заступників селищного голови з питань діяльності виконавчих органів про хід виконання 5 – ти довгострокових селищних програм за 2019 рік.

З метою недопущення перешкоджання виїзду карети швидкої медичної допомоги Горностаївської підстанції Е(Ш)МД на виклик, було прийнято рішення про встановлення на території Горностаївської центральної районної лікарні знаку 3.35. «Стоянку заборонено» разом з табличкою 7.3.3. «Напрямок дії». Серед інших питань, які були розглянуті на засіданні виконкому стосувалися перенумерування об’єктів нерухомості та упорядкування діяльності роботи Горностаївського комбінату комунальних підприємств.

Горностаївська Селищна Територіальна Громада

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ПИШЕМО ІСТОРІЮ РАЗОМ

Краєзнавчими стежками Здобувши незалежність, Україна засуджує політику тоталітарної влади СРСР і стає на шлях цивілізованих …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *