You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ В ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ З ФУТБОЛУ СЕРЕД АМАТОРІВ!

ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ В ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ З ФУТБОЛУ СЕРЕД АМАТОРІВ!

19 жовтня на стадіоні “Скіф” ДЮСШ Нижніх Сірогоз відбулись заходи присвячені закриттю футбольного сезону першості серед аматорів.

За результатами 3 – х зіграних кіл Першості Херсонської області з футболу серед аматорів команда Горностаївської ОТГ посіла 3 місце в загальному заліку.

Нагороди отримали переможці, призери та кращі гравці Чемпіонату області серед аматорських команд Першої ліги 2019 року. Футболісти “Водоводу” нагороджені “золотими” медалями, “Тарпану” – “срібними”, “Горностаївської ОТГ” – “бронзовими”.

Гравця Горностаївської команди Ельдара Фазаїлова визнано кращим півзахисником чемпіонату.

За внесок у розвиток футболу на Херсонщині обласною асоціацією футболу було відзначено подякою голову Горностаївської ОТГ Ляхна Дмитра Валерійовича.

Того дня на стадіоні “Скіф” місцевий “Тарпан”, іванівський “Водовод”, “Старт” (Першопокровка, Дем’янівка) та “Горностаївська ОТГ” розіграли Кубок закриття сезону Нижньосірогозського району на приз газети “Червоний промінь”.

Горностаївці обігравши у півфіналі “Старт” та поступивши з мінімальним рахунком ФК “Тарпан” зайняли 2 місце за результатами зіграних матчів турніру.

Серед кращих гравців турніру і гравець нашої команди Сергій Дежифаров.

Варто подякувати всім хто сприяв участі Горностаївської команди в першості області, а команді побажати подальших спортивних здобутків.