You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ ГОРНОСТАЇВЩИНИ ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ

ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ ГОРНОСТАЇВЩИНИ ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ

З нагоди Дня державної служби України у вузькому колі представники райдержадміністрації, її підрозділів та інших структур держслужби відзначили професійне свято. Традиційно, найкращим держслужбовцям Горностаївщини вручили Почесні грамоти голів районної ради та райдержадміністрації: 

– за відповідальне відношення до виконання посадових обов’язків, сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята – Дня державної служби:

Галегу Жанну Віталіївну – начальника архівного відділу районної державної адміністрації;

Єдіну Оксану Федорівну – головного спеціаліста  відділу організаційної роботи, діловодства та з питань управління персоналом апарату районної державної адміністрації;

Солоху Тетяну Олександрівну – начальника відділу фінансового та правового забезпечення апарату районної державної адміністрації;

Ковальова Олександра Володимировича – начальника Горностаївської ДПІ Новокаховського управління Головного управління ДПС У Херсонській області, Автономній республіці Крим та м. Севастополі;

Онищук Аліну Віталіївну – завідувача Горностаївського сектору обслуговування громадян управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області;

– за плідну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у справу реалізації державної соціальної політики в районі, активну життєву позицію та з нагоди відзначення професійного свята – Дня державної служби:

Лук’янова Сергія Юрійовича – головного спеціаліста з опрацювання заяв сектору з прийняття рішення щодо надання соціальних виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Горностаївської районної державної адміністрації.

Нагадаємо, щорічно 23 червня в Україні відзначають День державної служби України. Це професійне свято було засноване 2003 року Указом Президента України. Саме з державного службовця починається довіра до влади. Від ефективності їх роботи, відповідальності кожного залежать настрої у суспільстві та настрої громадян.


Горностаївським держслужбовцям пісенні вітання надсилали того дня самодіяльні артисти селищного Будинку культури, зокрема зразкова вокальна студія “Ластівочка”.
Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ: ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ ТА МЕДИЧНІ ПИТАННЯ

В останні дні червня відбулася 38 сесія Горностаївської районної ради. З 26 депутатів у роботі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *