You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / ДЕНЬ СОБОРНОСТІ У ГРОМАДАХ

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ У ГРОМАДАХ

День 22 січня ввійшов до української історії як велике державне свято – День Соборності України. Цього дня 1919 року був підписаний Акт Злуки – в єдину соборну українську державу об’єдналися Українська Народна Республіка і Західно-Українська Народна Республіка. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом.

21 січня здобувачі освіти Дубівського закладу приєдналися до акції «Живий ланцюг Соборності». Так вони нагадують, що тільки в єдності всіх своїх земель Україна здатна зберегти державність. У день Соборності України у Костянтинівці біля погруддя Т. Шевченка зібралися учні Костянтинівського закладу освіти та мешканці громади на урочистий мітинг. До присутніх звернулася із вітальним словом секретар сільської ради Оксана Замотай, зазначивши, що питання єдності України нині актуальне, як ніколи. Розповіли історію свята, закликали всіх любити і берегти рідну державу педагог-організатор та семикласниці Костянтинівського ЗО. На завершення був танок «Перлина Україна» та об’єднавчий живий ланцюг навколо погруддя Т. Шевченка. Також того дня біля Костянтинівського сільського Будинку культури відбувся танцювальний флешмоб «Україна – Соборна».


Засвідчила єднання й громадськість Горностаївки – 22 січня в актовій залі адмінбудівлі селищної ради відбулися урочистості, присвячені Дню Соборності України. Під час заходу ведучий Олександр Філюк окреслив найважливіші віхи в історії нашої держави.

У вітальному слові голова Горностаївської ОТГ Дмитро Ляхно наголосив, що важкі для країни останні роки підтвердили важливий історичний урок: соборність держави не лише її територіальна цілісність, а також відчуття великої родини, спільного коріння і дружнього плеча – це запорука подальшого розвитку незалежної України. Патріотичні пісні подарували вихованці зразкової вокальної студії «Ластівочка».

Також до Дня Соборності України в усіх закладах освіти – дитячих садочках, школах, позашкільних – відбулися заходи, які завершилися флешмобом та ланцюгом єднання.

Власна інформація

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

НАДХОДЖЕННЯ ВІД «ЗЕМЕЛЬНИХ» ДОХОДІВ СКЛАЛИ 37 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

За січень 2020 року власники та орендарі земельних ділянок Херсонської області сплатили до  місцевих  бюджетів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *