You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ДЕНЬ ЛЮБОВІ, МИЛОСЕРДЯ І ДОБРА

ДЕНЬ ЛЮБОВІ, МИЛОСЕРДЯ І ДОБРА

Мабуть, не випадково День усиновлення щороку в Україні відзначається у день християнського свята Віри, Надії та Любові, адже головне, що ми повинні дарувати нашим дітям, – це доброта і любов.

Мама і тато – два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять, підтримають, виведуть у самостійне життя. Однак мамою і татом можна стати не тільки тоді, коли у вас народився малюк, а й в тому випадку, коли ви приймите самотню дитинку у свою сім’ю, у своє серце, і тоді усі погані спогади зникнуть.
У Горностаївському районі функціонує 15 прийомних сімей, у яких проживає 41 дитина, позбавлена батьківського піклування та 8 дитячих будинків сімейного типу, у яких проживає 50 дітей цієї категорії; 65 дітей під опікою.
На обліку перебуває 51 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, з них 26 дітей знаходяться в дитячих будинках сімейного типу; 17 дітей у прийомних сім’ях. У районі також проживає 25 усиновлених дітей, які щодня говорять своїм батькам: “Добрий ранок, мама і тато”.
Взяли на себе відповідальність за долю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, створили умови для проживання цих дітей у родиному теплі опікуни, батьки-вихователі та прийомні батьки.
Тим, хто небайдужий до дитячої долі – велика шана і повага. У кого ж тільки-но народжується бажання допомогти знедоленій дитині, хочеться побажати, щоб при зустрічі з нею ви не зупиняли себе, не стримували поштовх притулити її до себе, погладити по голівці, взяти за руку. Загляньте у її сумні очі. Впізнаєте? Це ваша дитина. Вона чекала на вас від самого народження. Вона буде поруч, коли ви будете робити свої перші кроки як тато і мама. Вона буде любити вас. Вона буде пробачати вам помилки, так, як ви будете пробачати їй дитячу неслухняність. І ви будете справжньою дружною родиною, тому що в основі ваших відносин лежатиме тільки любов.
Нехай прийняте вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у вашому житті. Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві міцної родини.


Т. СТРУМЕЦЬКА, начальник служби у справах дітей

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

НА ХЕРСОНЩИНІ АВТОВЛАСНИКИ ПОПОВНИЛИ НА 3 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ

       За 9 місяців 2019 року автовласники Херсонщини сплатили до бюджетів місцевих громад  3404,5 тис. грн. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *