You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ДБАЮТЬ ПРО РОЗВИТОК

ДБАЮТЬ ПРО РОЗВИТОК

Наше сьогодення вимагає людей, які хочуть змінювати свій населених пункт, розвивати його та створювати комфорт для проживання і дозвілля односельцям. Мешканці Червоноблагодатненського старостинського округу говорять, що у них є такі небайдужі громадяни. З-поміж них називають Світлану Бенедисюк, Олександра Тімана, Оксану Тіман, Наталю Лойко.
– Ці посадовці активні й діяльні, – говорить подружжя Триндюків із села Лопатки. – Звісно, можливо не всі оцінять їхню роботу задовільною, адже, як говорять, всім не догодиш. Однак, головне – прагнуть покращити побутові умови мешканців округу. І, можливо, не все вдається одразу, та вони як першопрохідці: одночасно і вчаться, і впроваджують нові шляхи господарювання та напрямки місцевого самоврядування, і набувають певного досвіду. І працюють вони дружно, не стоять осторонь проблем людей. Зокрема завдяки спільному внеску селищної ради та червоноблагодатненської громади замінено водопровід у Лопатках і Красному, організовано роботи з ремонту дороги, яка веде від Ольгиного. Долучилися активні мешканці громади й до впорядкування території кладовища в Червоноблагодатному (на світлині), на черзі – прибирання місця для поховання в Лопатках. Цей перелік ще можна продовжувати. Тож від імені мешканців старостинського округу хочемо подякувати їм за добрі справи на благо нашої громади. Все, що вони роблять – для людей.
З таких небайдужих людей і складаються сильні громади.


Власна інформація

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ПИШЕМО ІСТОРІЮ РАЗОМ

Краєзнавчими стежками Здобувши незалежність, Україна засуджує політику тоталітарної влади СРСР і стає на шлях цивілізованих …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *