You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ГФ “СІЧ” ПРОВЕЛО ЧЕРГОВУ ПЕРЕВІРКУ ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЬ ГОРНОСТАЇВКИ НА НАЯВНІСТЬ ПОРУШЕНЬ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ

ГФ “СІЧ” ПРОВЕЛО ЧЕРГОВУ ПЕРЕВІРКУ ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЬ ГОРНОСТАЇВКИ НА НАЯВНІСТЬ ПОРУШЕНЬ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ

20 грудня 2019 року. (п’ятниця) громадське формування “Січ” в чергово, згідно графіку проводили перевірку дотримання правопорядку на території селища.

У Горностаївській ОТГ останнім часом пожвавилася робота громадського формування «СІЧ», яку очолив депутат селищної ради Сергій Поляк. Чергування ГФ “Січ» із перевірки дотримання правопорядку на території селища проводять за графіком, інколи й позапланово.

Чергову перевірку громадських місць Горностаївки активісти здійснили минулої п’ятниці, 20 грудня. Насампочатку відвідали Горностаївський заклад освіти, де відбувалися заходи до Новорічних свят. А також на наявність порушень громадського порядку було обстежено території селищного парку, ринку, центральної площі, кафе “Кулінарія” та кафе-бару “У Анатолія”.

Із працівниками та власниками розважальних закладів проведено профілактичні бесіди, зокрема щодо дотримання вимог законодавства та заборони продажу неповнолітнім тютюнових і алкогольних виробів. У рейді, крім С. Поляка, взяли участь М. Багжанов – голова молодіжної ради Горностаївської ОТГ, А. Кирпота та О. Шеметюк – члени формування “Січ”.

Під час чергування в одному із закладів було виявлено вживання алкогольних напоїв неповнолітніми громадянами, про що їх окремо було попереджено.

Горностаївська Селищна Територіальна Громада 

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

КОСТЯНТИНІВСЬКА ОТГ ОТРИМАЛА ДВА ШКІЛЬНИХ АВТОБУСИ

Минулого тижня Костянтинівська ОТГ отримала два нових автобуси для закладів освіти – Костянтинівського та Червонополянського. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *