You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / ГОРНОСТАЇВЦІ – ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

ГОРНОСТАЇВЦІ – ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Вкотре підтвердили це спортивні змагання до Дня фізичної культури та спорту і товариські матчі з футболу на Кубок почесного працівника фізкультури і спорту І. К. Горобця між командами Горностаївської ОТГ, Червоної Поляни та Великої Лепетихи.

Ці дві спортивні події відбулися 13 та 14 вересня на селищному стадіоні «Дружба». У заходах, присвячених Дню фізичної культури та спорту взяли участь вихованці горностаївських закладів дошкільної та загальної середньої освіти. А трибуни заполонили вболівальники, які ативно підтримували своїх фаворитів. На поле відчеканеним кроком найкращі спортсмени винесли прапори – державний та олімпійський, які закріпили на флагштоках.

Насамперед спортивних поєдинків – хвилюючі миті привітань та нагородження. Учасників свята привітали директор дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Іщик, заступник селищного голови Анатолій Сизонець, депутат селищної ради Сергій Поляк, підприємець Юрій Ганзюк та отаман Горностаївського куреня Війська Запорізького Низового Олександр Слісаренко. Промовці побажали наполегливості, наснаги та нових перемог усім, хто спорт обрав своїм стилем життя. Окрім того, Олександр Іщик вручив Подяки постійним меценатам, які фінансово та спортивним обладнанням сприяють розвиткові спорту в громаді.

Надихнули учасників до перемоги показові виступи вихованці клубу «КІТ».

Змагання розпочали з найменших спортсменів. Здається, найбільше яскравих емоцій і незабутніх вражень отримали вихованці садочків «Малятко» (№ 1), «Квіточка» (№ 2) та «Веселка» (дошкільний підрозділ Горностаївського ЗО). Це були перші змагання дошкільнят на великому полі, тож від них ні на мить не відходили наставники й всіляко допомагали в естафетах. Діти стрибали на скакалках, їздили на велосипедах, передавали м’яч, перебігали через обручі… Найбільш спритними, за результатами всіх конкурсів, стали дошкільнята ясел-садка № 1 «Малятко», друге місце посіли вихованці ясел-садка № 2, третє – «Весельчата». Команди отримали Грамоти селищного голови, а всі малюки – медалі. Також Юрій Ганзюк подарував кожній команді м’ячі.

У подальшій програмі свята були богатирські ігри, старти надій, турнір із футболу, змагання з шашок та шахів. Із цих видів спорту мірялися силами здобувачі освіти ліцею № 1 та Горностаївського ЗО. Турнірна таблиця така: у богатирських іграх найсильнішою стала команда закладу освіти, у стартах надій найбільш спритними виявилися у ліцеї № 1. Переможцем футбольного турніру стала команда Горностаївського ЗО, ІІ місце – за командою ліцею № 1. Футболістам обох команд Сергій Поляк подарував м’ячі. У змаганнях з шашок І місце виборов Олександр Савченко, друге – Дмитро Трішечкін, третє – Владислав Ісоченков; із шахів І місце посів Андрій Савченко, друге – Максим Мацюк, третє – Дмитро Трішечкін.

Думка Оксани Янішевської передає відгуки усіх присутніх на Дні фізичної культтури і спорту: «Гарне було свято! Наш онук брав участь. Отримав свою першу медаль! Емоц!й було… Дякую всім, хто організував. Хай здоровиться! Нам усім Мирного неба!!!»

Наступного дня на стадіоні «Дружба» знову вирували емоції й звучали переможні вигуки – на футбольному полі змагалися команди за Кубок на честь І. К. Горобця. Після тривалої боротьби впевнену перемогу (до речі, другий рік поспіль) здобула команда Горностаївської ОТГ. Результати зіграних матчів кубку: Горностаїська ОТГ – Червона Поляна (3:0); Велика Лепетиха – Червона Поляна (5:1); Горностаївська ОТГ – Велика Лепетиха (2:1).

Тож бажаємо нашим спортсменам подальших перемог.

Оксана САВЧЕНКО

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

НА ХЕРСОНЩИНІ АВТОВЛАСНИКИ ПОПОВНИЛИ НА 3 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ

За 9 місяців 2019 року автовласники Херсонщини сплатили до бюджетів місцевих громад  3404,5 тис. грн. …