You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / ГОРНОСТАЇВСЬКИЙ РАЙОН ЛІКВІДУЄТЬСЯ

ГОРНОСТАЇВСЬКИЙ РАЙОН ЛІКВІДУЄТЬСЯ

Парламент перекроїв карту України, створивши 136 нових районів та ліквідувавши 490 старих: 17 липня Верховна Рада України ухвалила Постанову № 3650 «Про утворення та ліквідацію районів».

За це рішення проголосували 238 народних депутатів. Постанову у Раді прийняли з урахуванням пропозицій комітету.
«За» проголосували тільки партія «Слуга народу» та група «Довіра».
Спочатку Раді пропонували створити 129 нових районів, пізніше їх кількість збільшили до 136. Зокрема, комітет запропонував додатково до списку районів, які запропонував уряд, утворити у Вінницькій, Дніпропетровській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Одеській, Чернігівській областях – додали по одному району, а в Херсонській два – Бериславський і Скадовський райони.
Отже, у Херсонській області буде 5 районів – Бериславський, Генічеський, Каховський (з центром у Новій Каховці), Скадовський та Херсонський. Території об’єднаних громад, (за перспективним планом формування територій громад, затверджених Кабінетом Міністрів України), які відносяться до Горностаївського району – увійдуть до Каховського району.
Каховський район включатиме ОТГ, які на сьогодні знаходяться в Каховському, Чаплинському, Горностаївському, Великолепетиському і Верхньорогачицькому районах, а також на території Новокаховської міськради.
До Херсонського району увійдуть громади Херсонської міськради, Білозерського і Олешківського районів.
До Генічеського району увійде лише чотири ОТГ: Генічеська міська, Іванівська, Нижньосірогозька і Новотроїцька селищні громади.
Скадовський район включатиме громади нинішніх Скадовського, Голопристанського і Каланчацького районів.
До Бериславського району увійдуть також громади з Нововоронцовського, Високопільського і Великоолександрівського районів.
Постановою визначено, що межі районів встановлюються по зовнішній межі територій сільських, селищних, міських територіальних громад, які входять до складу відповідного району.
Вибори депутатів районних рад ліквідованих районів, як йдеться в документі, не проводяться. А повноваження депутатів районних рад у ліквідованих районах, припиняються в день набуття повноважень депутатів районних рад, обраних на перших виборах до районних рад у нових районах.
Вибори до місцевих рад відбудуться 25 жовтня 2020 року.
Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

КОСТЯНТИНІВСЬКА ОТГ ОТРИМАЛА ДВА ШКІЛЬНИХ АВТОБУСИ

Минулого тижня Костянтинівська ОТГ отримала два нових автобуси для закладів освіти – Костянтинівського та Червонополянського. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *