You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / ГІДНИЙ ВИСТУП ГОРНОСТАЇВСЬКОГО КЛУБУ “КОНТАКТНОГО КАРАТЕ ТА БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ КІТ”

ГІДНИЙ ВИСТУП ГОРНОСТАЇВСЬКОГО КЛУБУ “КОНТАКТНОГО КАРАТЕ ТА БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ КІТ”

5 жовтня в м. Одесі відбувся Всеукраїнський турнір із «Контактного Карате WSF», присвячений десятій річниці клубу «OOKAMI-KAN». У цьому масштабному заході взяли участь майже 300 спортсменів із 16 команд. Горностаївський клуб «Контактного Карате та бойових мистецтв КІТ» представляли 15 спортсменів. Хлопці та дівчата, як завжди, продемонстрували високий рівень підготовки: з результатом 9 золотих комплектів нагород; 3 – срібних і 4 – бронзових здійнялись аж на третю сходинку в загальнокомандному заліку.
Перші місце посіли: Станіслав Зімов; Василь Бризгун; Давид Вегера; Олександр Барикін; Вікторія Любашевська; Андрій Кудля; Владислав Кращенко; Нікіта Кітченко – два перших місця в своїй та вищій ваговій категорії.
Друге місце здобули: Мирослава Чепурна; Каріна Маменко; Дмитро Нікітін.
Трете місце посіли: Іван Пелипенко; Анастасія Півень; Віталій Рой; Дмитро Нікітін.
Як зазначив Микола Кітченко, це великий успіх та заслужена нагорода за тяжку працю, що проробляють вихованці клубу «КІТ» на виснажливих тренуваннях. Також горностаївські спортсмени дякують організаторам турніру за високий організаційний рівень та достойні нагороди для переможців, а Є. В. Нікітіну, Ю. І. Бризгуну, директору ТОВ «ТД «Горностаївський райагрохім» Ю. М. Васильєву, начальнику Горностаївського МУВГ В. В. Водяному – за допомогу в поїздці.

Власна інформація

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

НА ХЕРСОНЩИНІ АВТОВЛАСНИКИ ПОПОВНИЛИ НА 3 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ

       За 9 місяців 2019 року автовласники Херсонщини сплатили до бюджетів місцевих громад  3404,5 тис. грн. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *