You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / В АГРАРІЇВ ГАРЯЧА ПОРА

В АГРАРІЇВ ГАРЯЧА ПОРА

Жнива в Україні вже увійшли в активну фазу. На 1 липня намолочено перші 100 тисяч тонн збіжжя. У аграріїв Горностаївського району теж розпочалася гаряча пора збору ранніх зернових.

За інформацією начальниці управління інфраструктури та цивільного захисту Горностаївської райдержадміністрації Олени Слісаренко, нинішнього року загалом у районі належить зібрати ранніх зернових культур на площі 3 0291 га. Зокрема: озимої пшениці 2 1075 га, озимого ячменю 3 490 га, ярого ячменю 1 130 га, гороху 969 га, кукурудзи на зерно 3 627 га, крім того озимого ріпаку 4 511 гектарів.
Жнива розпочали з озимого ячменю, якого, при плані 3 313 га, за станом на 30 червня, вже скошено 2 094 га (69 %) – середня урожайність у районі склала 27,8 ц/га. Слід зазначити, що середня урожайність по сільськогосподарським підприємствам набагато вища – 33,5 ц/га. Крім того, розпочали косити озимий ріпак – уже зібрано з площі 1 517 га (33,6 %) (заплановано – 4 511 га), урожайність склала 19,0 ц/га.
У Департаменті розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської ОДА повідомляють, що всі аграрії області вже жнивують. І зазначають: на Херсонщині урожайність озимого ячменю та озимої пшениці цього року виявилася помітно нижчою, ніж торік.
«Озимий ячмінь скосили на 4,2 тис. га, озимої пшениці – на 1,28 тис. га. На жаль, середня врожайність цих стратегічних для регіону культур через весняну посуху та приморозки виявилася помітно нижчою у порівнянні з минулим роком. Для ячменю це 2,7 т/га (торік – 3,2 т/га), для пшениці – 3 т/га (3,3 т/га 2019 року). Втім, цифри можуть змінитися: адже косовиця ще далеко не на фініші», – йдеться в інформації Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської ОДА.
Підготувала Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

КОСТЯНТИНІВСЬКА ОТГ ОТРИМАЛА ДВА ШКІЛЬНИХ АВТОБУСИ

Минулого тижня Костянтинівська ОТГ отримала два нових автобуси для закладів освіти – Костянтинівського та Червонополянського. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *