You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / ВИХОВАНЦІ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО СПОРТИВНОГО КЛУБУ «КІТ» СТАЛИ СРІБНИМИ ПРИЗЕРАМИ ЧЕМПІОНАТУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПАНКРАТІОНУ

ВИХОВАНЦІ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО СПОРТИВНОГО КЛУБУ «КІТ» СТАЛИ СРІБНИМИ ПРИЗЕРАМИ ЧЕМПІОНАТУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПАНКРАТІОНУ

Нещодавно в місті Каховка відбувся чемпіонат Херсонської області з панкратіону. У ньому взяли участь вихованці поліцейського спортивного клубу «КІТ», керівником і тренером якого є працівник Горностаївського відділення поліції Микола Кітченко – багаторазовий чемпіон Європи і Світу зі змішаних єдиноборств.

Змагання проводилися у двох розділах – греплінгу та ММА, в кожному з яких боротьба велася в особистому та командному заліках. Позмагатися за перемогу та продемонструвати свої спортивні вміння до Каховки приїхали 120 спортсменів, які представляли 8 клубів.
Панкратіон – стародавній вид бойового мистецтва, який входив у програму античних Олімпійських ігор. Він поєднує у собі багато видів єдиноборств і спрямований не лише на зміцнення здоров’я, а на розвиток фізичних, вольових та інтелектуальних здібностей спортсменів.
Як зазначив Микола Кітченко, цей чемпіонат був найсильнішим за складом учасників, якістю та видовищністю поєдинків. Горностаївський клуб «КІТ» представляли 19 добре підготовлених хлопців та дівчат віком від 6 до 17 років.
За підсумками чемпіонату з панкратіону вихованці спортивного клубу «КІТ» вибороли друге загальнокомандне місце, отримавши Кубок та срібні медалі. Вітаємо юних спортсменів та їх тренера з новими досягненнями та бажаємо подальших перемог!

Горностаївське відділення поліції

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

В УКРАЇНІ ЗАБОРОНЯТЬ ПРОДАЖ АНТИБІОТИКІВ БЕЗ РЕЦЕПТА

В Україні з 2022 року заборонять продаж антибіотиків без рецепта лікаря. Про це на брифінгу …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *