You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ВИЗНАЧИЛИ НАЙВПЛИВОВІШИХ ЖІНОК ГОРНОСТАЇВЩИНИ

ВИЗНАЧИЛИ НАЙВПЛИВОВІШИХ ЖІНОК ГОРНОСТАЇВЩИНИ

З нагоди жіночого дня редакція газети “Сільські новини” провела опитування – запропонувала назвати найвпливовіших жінок Горностаївщини, яким не байдужа доля рідного краю. Ми обіцяли за підсумками назвати п’ятірку впливових жінок та переможницю.

Усього надійшло 87 пропозицій. За підрахунками запропонованих кандидатур, перевагу надали Олені Миколаївні ТАШКІНОВІЙ з Горностаївки – 35 пропозицій. ВІТАЄМО! До того ж, найоб’ємніше описали її характеристику та діяльність. Наведемо деякі з них.

Ірина Пташенчук: Ми всі знаємо Олену Миколаївну Ташкінову як справжню патріотку нашої держави та жінку, яка зробила значний особистий внесок у громадське життя селища та району. Створила унікальні музеї, постійно збирає інформацію про історію рідного краю, написала книги “А так хотілось хліба…” та ” А колись було…”. Відремонтувала зупинку при в’їзді в селище, постійно доглядає висаджений нею квітник у центрі. Має активну громадянську та життєву позицію. Саме завдяки таким людям наступні покоління знатимуть історію нашого краю, нашого народу, заради розвитку і процвітання нашої Батьківщини.
Ольга Гарафонова: Ташкінова Олена Миколаївна. Берегиня історії селища. Я їхала через провулок Колгоспний (у “народі” – яр біля гаражів) цієї суботи, 29 лютого, територія вже була очищена від минулорічного сміття. Думка була перша – Олена Ташкінова прибрала. Дійсно, вона з чоловіком замітає листя в посадці. Голос за Олену Ташкінову. Крім роботи в музеях та депутатства встигає прибирати території, до речі – безкоштовно.
Оксана Пасічник: Звісно, Олена Миколаївна Ташкінова. У неї велике серце і щира любов до рідного краю і своїх односельців. Здається, що Олена Миколаївна особисто знайома з декільками поколіннями горностаївців. Завдяки її знахідкам і дослідженням я знаю історію свого краю. Вона історичне минуле знає і сьогодення творить, прикрашає і натхнення іншим піддає. Наснаги Вам, міцного здоров‘я і вдячності людської!!!
Ольга Никифорова-Лонська: Ташкінова Олена Миколаївна – ініціативна. Вся робота, що стосується історії рідного краю, виконується бездоганно: музеї, зустрічі з художниками, волонтерська робота. Непосидюча, цікавий співрозмовник. Думаю, що мене підтримають усі туристи – вихованці Лавриненко Марії Іванівни, а також туристи й учні, яких Олена Миколаївна навчила любити свій край, Україну та її історію.
На другому місці Олена Анатоліївна ЛИКОВА з Червоноблагодатного. За неї було 15 пропозицій та гарні описи-відгуки.
Любов Гордієнко: Я пропоную ЛИКОВУ Олену Анатоліївну – медпрацівницю Червоноблагодатненської сільської амбулаторії. Ця жінка працює на посаді майже 30 років. Вона профі в медицині, порядна жінка з добрим серцем, її вкрай відповідальне ставлення до роботи дарує радість життя, вселяє віру у зцілення. Ликова Олена Анатоліївна була депутатом Червоноблагодатненської сільської ради трьох скликань. Усі мешканці наших сіл ставляться до неї з великою повагою й теп-лотою.
Лілія Гудзовата: Ликова Олена Анатоліївна – медсестра Червоноблагодатненської сільської амбулаторії. Це Жінка з великої літери! Мешканці нашого старостинського округу завжди звертаються до неї по допомогу і пораду вдень та вночі. Олена Анатоліївна професіонал своєї справи, якій не байдуже здоров’я наших мешканців. Відповідально ставиться до своєї справи, розумна, ввічлива, гарна господиня.
Неля Скопич: ЛИКОВА Олена Анатоліївна! Це справді гарний фахівець, яка завжди прийде на допомогу і вдень, і вночі, незважаючи на погодні умови. Порядна жінка, відповідальна, з доб-рим серцем, гарна мама.

За Валентину Сергіївну КАЦЕВИЧ та Любов Михайлівну РУДЮ надійшло по 9 пропозицій.
Katya Shilova: Кацевич Валентина Сергіївна – мудра, добра, розумна жінка, професіонал, великий внесок зробила в розвиток освіти на Горностаївщині!
Завершує п’ятірку впливових жінок Людмила Вікторівна ПАВЛЮЧЕНКОВА.
Ольга Ткаліч: Павлюченкова Людмила Вікторівна – справжня БЕРЕГИНЯ нашої Великої Благовіщенки, Василівки і Новоєлизаветівки. Завдяки її турботі й піклуванню село ЖИВЕ! Віддана справі, професіонал, чесна і порядна людина, завжди отримаєш підтримку та допомогу – за що безмежно вдячні.Аби таких людей була більшість, тоді б і “жизнь хороша “, і “жить хорошо”!
Під час опитування було названо ще чимало впливових жінок, яких знають у районі, цінують, довіряють і яким не байдужа доля рідного краю. Це Світлана Каращук, Світлана Зіняк, Валентина Подпалова, Олена Пащина, Світлана Бенедисюк, Ольга Ткаліч, Євгенія Боянецька, Алла Шум, Оксана Рєпка, Світлана Стаднік.
Однак ми впевнені, що в нашому районі ще багато гарних жінок-трудівниць, жінок-берегинь, чия праця, життєва позиція, порядність, відповідальність, небайдужість – цінний внесок у збереження та розквіт нашої Горностаївщини.
Редакція газети «Сільські новини»

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ПИШЕМО ІСТОРІЮ РАЗОМ

Краєзнавчими стежками Здобувши незалежність, Україна засуджує політику тоталітарної влади СРСР і стає на шлях цивілізованих …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *