You cannot copy content of this page
На головну / ЕКОНОМІКА / ВІД ЛЕГАЛЬНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ АЛКОГОЛЮ І ТЮТЮНУ МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ ОТРИМАЛИ 46 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

ВІД ЛЕГАЛЬНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ АЛКОГОЛЮ І ТЮТЮНУ МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ ОТРИМАЛИ 46 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

 За реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів на територіях місцевих громад Херсонщини протягом січня – квітня 2020 року бюджети отримали 46 млн. гривень акцизного податку з реалізації підакцизної продукції. Це на 2,9 млн. гривень перевищує надходження минулорічного роздрібного акцизу. Таку інформацію повідомили спеціалісти управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Безумовний лідер по надходженням роздрібного акцизу до бюджету – м. Херсон. Це 26,2 млн. гривень або 57 відсотків загальних надходжень цього податку. Другий у рейтингу – міський бюджет м. Нова Каховка, який отримав 9,4 млн. гривень роздрібного акцизу. Найменшу суму акцизного податку з реалізації підакцизної продукції перерахували суб’єкти підприємницької діяльності Верхньорогачицького району – 49 тис. гривень з початку року.  

Важливо: відповідно положень Закону України від 17.03.20 № 533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID – 19)»  не передбачено звільнення СПД – платників акцизного податку від штрафних санкцій за порушення податкового законодавства в частині нарахування, декларування та сплати акцизного податку в період з 1.03.2020 по 31.05.2020 року.

Прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

 

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ: ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ ТА МЕДИЧНІ ПИТАННЯ

В останні дні червня відбулася 38 сесія Горностаївської районної ради. З 26 депутатів у роботі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *