You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ!!!

ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ!!!

З метою сприяння розвитку Олімпійського руху, ідей мирного співіснування держав і народів, пропаганди здорового способу життя, залучення до занять фізичною культурою та спортом якомога більшої кількості дітей, 13 вересня 2019 року на спортивному комплексі «Дружба» урочисто відсвяткувано День фізичної культури та спорту.

У заходах присвячених святкуванню взяли участь здобувачі освіти та вихованці закладів дошкільної, загальної середньої освіти.

Учасників свята привітализаступник селищного голови – Сизонець А.П., підприємець, меценат – Ганзюк Ю.О., депутат селищної ради, підприємець,меценат – Поляк С.М., отаман Горностаївськогокуренявійська Запорізького низового – Слісаренко О.М. та вихованці клубу «КИТ» з показовим виступом.

Програмою свята було передбаченопроведення спортивних змагань: з Веселі старти, богатирські ігри, старти надій, турнір з футболу, шашок та шахів.

У змаганнях для наймолодших учасниківперемогли вихованцікомунального закладу ясла – садка № 1 «Малятко» Горностаївської селищної ради, які посіли І місце, ІІ місцепосіла команда Горностаївського ясла – садок № 2 Горностаївської селищної ради та ІІІ місце дошкільного підрозділу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради. Всі учасники нагороджені грамотами селищного голови та медалями, а також м’ячами від – Ганзюка Ю.О.

Переможцем футбольного турніру стала команда Горностаївського ЗО, команда Ліцею №1 посіли ІІ місце. Футболістам обох команд було подаровано м’ячі від Поляка С.М.

Результати турніру з шахів та шашок показали наступне:
– шашки:
І місце – Савченко Олександр;
ІІ місце – Трішечкін Дмитро;
ІІІ місце –Ісоченков Владислав
– шахи:
І місце – Савченко Андрій;
ІІ місце – Мацюк Максим;
ІІІ місце –Трішечкін Дмитро.

Щиро вдячні всім хто прийняв участь у спортивному святі і довели, що вони за здоровий спосіб життя.

Горностаївська Селищна Територіальна Громада

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

НА ХЕРСОНЩИНІ АВТОВЛАСНИКИ ПОПОВНИЛИ НА 3 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ

       За 9 місяців 2019 року автовласники Херсонщини сплатили до бюджетів місцевих громад  3404,5 тис. грн. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *