You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / ВІДБУЛИСЯ ТЕМАТИЧНІ ЗАХОДИ

ВІДБУЛИСЯ ТЕМАТИЧНІ ЗАХОДИ

До Дня Гідності і Свободи та Дня пам’яті жертв Голодоморів у Червонополянському ЗО відбулися тематичні заходи та години спілкування. Під час реквієму пам’яті Героїв Небесної Сотні запалили свічки, прочитали вірші про воїнів Євромайдану, назвали прізвища загиблих на сході земляків-патріотів та вшанували пам’ять захисників Батьківщини хвилиною мовчання.
Було організовано класну годину «Жнива скорботи», де класний керівник 8 класу Тетяна Іванівна Новак застосувала інтерактивні методи: «шість капелюхів мислення де Боно»,«чорна квітка печалі». А під час методичного прийому «шрам долі» діти згадували трагічні події, які відбулися на території України. Учні з хвилюванням і співчуттям переглянули відеофільм «Голодомор» та мультимедійну презентацію «Пам’ять жертв Голодоморів».
Такі заходи є свідченням увічнення пам’яті загиблих героїв та безневинно померлих голодною смертю, виховують патріотизм та гідність, формують розуміння єдності та почуття особистої відповідальності за долю держави.


Галина ЖУЖА, класний керівник 7 класу

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ХЕРСОНЦІ СПЛАТИЛИ 271 МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ ВІЙСЬКОВОГО ЗБОРУ

За 11 місяців 2019 року платники податків Херсонської області перерахували до державного бюджету 271,5 млн. грн. військового збору. Це на 29,3 млн. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *