You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / ІНФОРМАЦІЙНА ЗУСТРІЧ В ОЛЬГИНОМУ

ІНФОРМАЦІЙНА ЗУСТРІЧ В ОЛЬГИНОМУ

На території Ольгинського старостинського округу 16 березня відбулася інформаційна зустріч голови Горностаївської селищної ради Д. В. Ляхна з мешканцями с. Ольгиного. На зустрічі були присутні близько 50 чоловік.

Голова розпочав спілкування з роз’яснень щодо проведення заходів щодо протидії розповсюдженню коронавірусу 2019-nCOV та запровадженню карантину в усіх закладах освіти Горностаївської ОТГ. Також було озвучено, що оплата праці працівникам освіти буде проводитись під час карантину в повному обсязі або, за бажанням працівників, буде надано можливість піти в оплачувану відпустку.
Медичну тему продовжили питання мешканців щодо подальшої роботи КНП «Горностаївська ЦРЛ» та впровадження платних послуг в лікарні. В межах своєї компетенції (медичні заклади перебувають на балансі Горностаївської районної ради) голова Горностаївської ОТГ Д. В. Ляхно надав роз’яснення. Зокрема повідомив, що Горностаївська ЦРЛ буде працювати й надалі, а перелік платних послуг затверджено в мінімальному розмірі (за собівартістю) на сесії районної ради 3 березня 2020 року.
Під час зустрічі піднімалось нагальне питання щодо декларування доходів з фізичних осіб громадян, які самостійно обробляють свої земельні ділянки (паї). З детальним роз’ясненням щодо сплати податків та адміністративну відповідальність у разі приховування доходів виступив начальник Горностаївського відділення ДПІ Новокаховського управління ГУ ДПС у Херсонській області О. В. Ковальов.


Учасників зібрання також хвилювало питання роботи Ольгинського КП «Добробут», здійснення перевірок фінансової діяльності та призначення керівника цього підприємства. Дмитро Ляхно детально пояснив присутнім, що 17 березня відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади директора комунгоспу, в якому візьмуть участь три претенденти і за результатами конкурсу відповідна комісія визначить переможця, кандидатуру якого буде надано голові Горностаївської селищної ради для підписання контракту.
Голова зазначив, що немає жодного упередженого ставлення керівництва громади стосовно господарської діяльності Ольгинського комунгоспу «Добробут». Д. В. Ляхно пояснив, що засновник комунального закладу (сільська, селищна або районна рада) має право проводити службові перевірки діяльності закладу та на сесії ухвалювати рішення щодо подальшої його роботи. До речі, за час роботи в. о. директора КП «Добробут» Т. М. Селюк від мешканців села надійшли схвальні відгуки щодо покращення водопостачання.
Зустріч була емоційною та корисною. Наприкінці спілкування голова запропонував тісно співпрацювати у вирішенні проблемних питань і телефонувати особисто йому, щоб мати можливість отримати достовірну інформацію.

Горностаївська ОТГ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ПИШЕМО ІСТОРІЮ РАЗОМ

Краєзнавчими стежками Здобувши незалежність, Україна засуджує політику тоталітарної влади СРСР і стає на шлях цивілізованих …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *