You cannot copy content of this page
На головну / ЕКОНОМІКА / ІВАНІВСЬКИЙ ФЕРМЕР ЗАДЕКЛАРУВАВ МАЙЖЕ ПІВМІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ ДОХОДІВ

ІВАНІВСЬКИЙ ФЕРМЕР ЗАДЕКЛАРУВАВ МАЙЖЕ ПІВМІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ ДОХОДІВ

На Херсонщині фермер із Іванівського району підтримав цьогорічну кампанію декларування доходів, отриманих у 2019 році, відвідав податкову інспекцію та задекларував 492 тис. грн. минулорічних статків. Про це повідомила начальниця Іванівської податкової інспекції Генічеського управління Головного управління ДПС у Херсонській області. Автономній Республіці Крим та м. Севастополі  Ульяна Москалик. 

Фермер – платник податків легалізував минулорічні доходи від вирощування сільськогосподарської продукції та своїм власним прикладом засвідчив формування нової податкової свідомості у сільгосптоваро виробників району та сумлінну громадянську позицію під час декларування доходів.

Це і дієвий результат  минулорічних комплексних заходів операції «Урожай», який активно проводили спеціалісти податкової служби області спільно з представниками територіальних громад та підрозділів держгеокадастру щодо легалізації використання земельних ділянок та договорів оренди задля додаткових надходжень до бюджетів місцевих громад.

Прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

 

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

ПИШЕМО ІСТОРІЮ РАЗОМ

Краєзнавчими стежками Здобувши незалежність, Україна засуджує політику тоталітарної влади СРСР і стає на шлях цивілізованих …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *